Praca

Aktualne oferty pracy

Maj 2023

Wymagania:

– doświadczenie na stanowisku: elektryka, automatyka, elektromechanika lub pokrewnych,

– uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 15 kV,

– wykształcenie min. zawodowe,

– gotowość do pracy zmianowej.

Zakres obowiązków:

– obsługa maszyn i urządzeń elektroenergetycznych,

– konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń elektroenergetycznych, linii kablowych, układów automatyki,

– bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego urządzeń w czasie produkcji energii cieplnej,

– wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn i urządzeń elektroenergetycznych.

Od kandydatów oczekujemy:

– umiejętności pracy w zespole,

– odpowiedzialności,

– samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

– możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

CV prosimy składać na adres e-mail: sekretariat@puk-kolno.pl lub w siedzibie spółki ul. Kolejowa 4A,
18-500 Kolno.

Wymagania:

– uprawnienia energetyczne typ E grupa 2 lub gotowość do uzyskania tych uprawnień po okresie próbnym pracy,

– utrzymanie prawidłowego procesu spalania opału i produkcji energii cieplnej,

– eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych w sposób zapewniający właściwe i zgodne
z przeznaczeniem ich wykorzystanie z zachowaniem bezpieczeństwa obsługi i otoczenia oraz z zachowaniem wymagań ochrony środowiska,

– utrzymanie nominalnych parametrów wody zasilającej : temperatura, ciśnienie, przepływ,

– udział w procesie nawęglaniu kotłów,

– systematyczne oczyszczanie kotłów,

– podejmowanie decyzji w przypadku awarii oraz ich usuwanie,

– przestrzeganie instrukcji eksploatacji kotłów.

Oferujemy:

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Kolnie Sp. z o.o.

18-500 Kolno, ul. Kolejowa 4A